Rozwiązania dla architektów

Poznaj rozwiązania
Decor & Design

Tworzenie wnętrz, które oferują spektakularne wrażenia wizualne, tworzą klimat, styl i posiadają unikatową funkcjonalność to droga do sukcesu dla wielu architektów. Kreowanie wnętrz od podstaw, jak i rewitalizacja już istniejących obiektów to wyzwania, z którymi mierzą się jednoosobowe jak i duże firmy projektowe. Nakłady finansowe i czas na wykończenie lub modernizację to kluczowe czynniki w realizacjach projektów „pod klucz”, ale nie tylko.

Architekci potrzebują produktów skrojonych na miarę i idealnie wpisujących się w ich projekty. Prace koncepcyjne, testy oraz wdrożenia projektów muszą przynosić oczekiwane efekty. Chcesz poznać Laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™? Sprawdź ich możliwości i dopasowanie do Twoich projektów.

Wybierz dowolną próbkę*
spośród czterech kolekcji 3M™ DI-NOC™
Zamów wypełniając formularz

*Oferta dedykowana dla architektów i projektantów oraz biur projektowych (B2B). Darmową próbkę dekoru w formacie A5, firma może zamówić tylko jeden raz.

Dlaczego 3M™ DI-NOC™?

To najlepsza alternatywa na realizację projektu czy rewitalizację obiektu w szybkim czasie bez przestoju, to wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie dekoratorskie (ponad 200 wzorów) i innowacyjne rozwiązanie produktowe. Najważniejsze zalety laminatów architektonicznych to:

najwyższa jakość
wszechstronność użytkowania
oszczędność
(brak przestojów)
wytrzymałość i trwałość
gwarantowane wrażenia wizualne
łatwa i szybka aplikacja
łatwość w utrzymaniu czystości

ZastosowaniaZapraszamy do kontaktu: 
607-747-746
kontakt@easydecor.pl